♪ معجزه قران و ادعیه ♪

خواص دعاها و آیات قرانی در رفع مشکلات

 

 

در مکارم الاخلاق روایت شده از صادقین علیهما السلام که مینویسى با زعفران در ظرف نظیفى حمد و آیةالکرسى و اِنَّا اَنْزَلْناهُ و یس و واقعه و سوره حشر و تبارک و قُلْ هُوَ اللَّهُ اَحَد و دو قُلْ اَعُوذُ را پس این سوره ها را میشوئى به آب زمزم یا به آب باران یا آب نظیفى پس می اندازى در آن آب دو مثقال کُندر و ده مثقال شکر و ده مثقال عسل پس بگذار آن را شب در زیر آسمان و بگذار بر روى آن آهنى پس آخر شب که مىشود دو رکعت نماز مىخوانى در هر رکعت حمد و پنجاه بار قُلْ هُوَاللَّهُ اَحَد و چون فارغ شدى از نماز آب را می آشامى که نیکو و مُجرّب است براى حفظ انشاءاللّه.

 

 

 

+ نوشته شده در  شنبه ۲۶ مهر۱۳۹۳ساعت 7:23 AM  توسط ♪ فریبا ♪  | 

 

 


اگر فردی دعای قرآنی ذیل را بنویسد و با خود نگاه دارد از کلیه طلسمات و جادو و سحر در امان خواهد بود و اگر کسی را مورد سحر و طلسم و جادو قرار داده باشند، باید که این دعا را با زعفران و گلاب نوشته و سپس در آب حل کرده و بیاشامد و همچنین بر سر بریزد وسپس یکی دیگر را نوشته و در نزد خود نگاه دارد. با عنایت باریتعالی سحر و جادو برطرف خواهد گردید. توجه شود که این دعا همچنین برای گشایش بخت و کارگشائی نیز مفید فایده است.

بسم الله الرحمن الرحیم خَتَمَ الله عَلی قُلوُبِهِم وَ عَلی سَمعِهِم وَ عَلی اَبصارِهِم غِشاوَةٌ وَ لَهُم عَذابٌ عَظیم وَ مِن النّاس مَن یَقول امَنّا بِالله وَ بِالاخِرَةِ وَ ما هُم بِموُمِنین یُخادَعون الله وَالّذینَ امَنو وَ ما یَخدَعون اِلاّ اَنفُسَهُم وَ ما یَشعَروُن فی قُلوبِهِم مَرَضٌ فَزادَهُمُ الله مَرَضاً وَ نُنَزِّلُ مِنَ القُران ما هُوَ شَفاءٌ وَ رَحمَةٌ لِلموُمِنین یا ارحَمَ الرّاحِمین قالَ موسی ما جِئتُم بِه السِّحر اِنَّ اللهَ لا یُصلِح عَمَلَ المُفسِدین فَسَیَکفیکََهُمُ الله وَ هُوَ السَّمیعُ العَلیم لا حَولَ وَ لا قُوَّةَ اِلاّ باللهِ العَلیِّ العَظیم اِنّا لُلّه وَ اِنّا اِلَیهِ راجِعوُن وَ اُفَوِّضُ اَمری اِلی الله اِنَّ اللهَ بَصیرٌ باِلعِباد یا اَرحَم الرّاحِمین.


توجه شود:

*قواعد عمومی نگاشتن دعا مثل طهارت و با وضو بودن و شرایط مکانی و زمانی را رعایت فرمائید.

*در زمان نگاشتن دعای قرآنی فوق حتما رو به قبله باشید.

* سوره های فلق و ناس را هر روز تلاوت نمایید. صبح و شب.

* به وقت خواب معوذتین (همان سوره های فلق و ناس را بخوانید).

* معوذتین را در کاغذ بدون خط بنویسید و همیشه همراه خود داشته باشید.

* پایان هر نماز آیه الکرسی را حداقل یکبار تلاوت نمایید. آیه اول آنرا بخوانید تا و هو العلی العظیم.

* در هنگام اذان یا اندکی قبل یا پس از آن که درهای استجابت دعا گشوده است جهت برآورده شدن حاجت خود از جانب خداوند متعال دعا و طلب حاجت کنید. شک نکنید.

بسیار مجرب است. مستجاب است انشاء الله تعالی .

 

 

+ نوشته شده در  جمعه ۲۵ مهر۱۳۹۳ساعت 7:27 AM  توسط ♪ فریبا ♪  | 

 

 

نماز حاجت كه مكرر به تجربه رسيده از حضرت صادق عليه السلام روايت شده كه فرمود: وقتى كه امرى به تو نازل شود متوسل شو به حضرت رسول خدا صلى اللَّه عليه و آله و سلم و دو ركعت نماز به جا آور و هديه كن بر آن بزرگوار. راوى گويد: عرض كردم چه كنم؟ فرمود: غسل مى‏كنى و دو ركعت نماز به جا مى‏آورى و بعد از آن كه سلام مى‏گويى بگو:


اللَّهُمَّ أَنْتَ السَّلامُ وَ مِنْكَ السَّلامُ وَ إِلَيْكَ يَرْجِعُ وَ يَعُودُ السَّلامُ اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ بَلِّغْ رُوْحَ مُحَمَّدٍ مِنِّي السَّلامَ وَ بَلِّغْ أَرْواحَ الأَئِمَةِ الصَّالِحينَ سَلامِي وَ ارْدُدْ عَلَيَّ مِنْهُمْ السَّلامَ وَ السَّلامُ عَلَيْهِمْ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكاتُهُ اللَّهُمَّ إِنَّ هاتَيْنِ الرَّكْعَتَيْنِ هَدِيَّةٌ مِنِّي إِلى‏ رَسُولِ اللَّهِ فَأَثْبِتْنِي عَلَيْهِما ما أَمَّلْتُ وَ رَجَوْتُ فِيكَ وَ فِي رَسُولِكَ يا وَلِيَّ الْمُؤْمِنينَ
بعد از آن برو به سجده و چهل مرتبه بگو: يا حَىُّ يا قَيُّومُ يا حَيَّاً لا يَمُوتُ يا حَىُّ لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ يا ذَا الْجَلالِ وَ الإِكْرامِ يا أَرْحَمَ الرَّاحِمينَ
بعد از آن طرف راستِ رو را به زمين گذار و چهل مرتبه همين دعا را بگو بعد از آن طرفِ چپ صورت را به زمين گذار و همان دعا را چهل مرتبه بگو بعد از آن، بلند كن سر خود را و دستها را بلند كن و چهل مرتبه بگو بعد از آن، دست خود را به گردن بينداز و انگشت سبابه‏ى خود را بگير و آن را چهل مرتبه بگو بعد از آن، ريش خود را به دست چپ بگير و گريه كن يا خود را به گريه بدار و بگو:
يا مُحَمَّدُ يا رَسُولَ اللَّهِ أَشْكُو إِلَى‏ اللَّهِ وَ إِلَيْكَ حاجَتي‏ وَ إِلى‏ أَهْلِ بَيْتِكَ الرَّاشِدينَ حاجَتي‏ وَ بِكُمْ أَتَوَجَّهُ إِلَى اللَّهِ فِي حاجَتي‏
بعد از آن برو به سجده و آن قدر يا اللَّهُ يا اللَّهُ بگو تا نفس تو تمام شود و بگو صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِي كَذا وَ كَذا وبجاي كذا وكذا حاجت خود را ذكر كن حضرت صادق عليه السلام فرمود: من ضامنم بر خداى عز و جل آن كه از جاى خود حركت نكند تا حاجت او روا شود

اين نماز هم روز 5شنبه خونده میشه . حدود نيم ساعت طول مي كشه .

 عادت بدين خوتونو كه هر 5شنبه بخونيد . بهتون قول مي دهم كه خيلي كمكتون ميكنه
البته هر چيزي به اذن خدا صورت مي گيره . حتما بايد نمازهاي يوميه مون رو هم به وقت بخونيم . مخصوصا نماز صبح كه مي گن روزي رو در اون وقت تقسيم مي كنند

از پيامبر گرامي اسلام(ص) روايت است كه هر كس اين نماز را در روز پنجشنبه بخواند و در آخر نماز در حالي كه به سجده رفته است حاجت خود را از خداوند بخواهد، حاجتش حتي اگر جابجا شدن كوهها يا نزول باران هم باشد برآورده خواهد شد.
در مقام و حكمت اين نماز هر چقدر بگوييم كم گفته‌ايم و براي درك بهتر مقام اين نماز در نزد خدواند متعال، به اين روايت از پيامبر اكرم(ص) اكتفا مي‌كنيم كه فرموده‌اند: هر كس اين نماز را بخواند و چيزي از خدا نخواهد، رواست كه خداوند بر او غضب كند.
و اما نكاتي كه بايد در خواندن اين نماز جهت دستيابي به اجر واقعي به آن توجه كرد:
1- اين نماز را با حضور قلب واقعي بخوانيد.
2- نحوه‌ي خواندن اين نماز را در طول هفته تمرين كنيد تا بتوانيد بدون هيچگونه اشكالي آن را بخوانيد.
3- برنامه روز پنجشنبه خود را طوري تنظيم كنيد كه استراحت كافي داشته باشيد و به هنگام خواندن اين نماز هيچگونه احساس خستگي و كسالت در شما نباشد تا بتوانيد نماز را كامل و بدون هيچ اشتباهي بخوانيد.
4- در تعداد سوره‌ها دقت كنيد و از خواندن بيشتر يا كمتر سوره ها جهت احتياط خودداري كنيد.
نحوه خواندن نماز:
اين نماز، از دو نماز 2 ركعتي، و اعمال بعد از نماز تشكيل شده است.
نيت نماز: نماز حاجت روز پنجشنبه قربةً الي الله.
بهتر است بين دو نماز و همچنين بين نماز دوم و اعمال بعد از نماز فاصله نيفتد و از سخن و عمل اضافي خودداري كنيد.
نماز اول:
در ركعت اول بعد از نيت، يكبار سوره‌ي حمد را بخوانيد و 11 مرتبه سوره‌ي توحيد(قل هو الله احد) و سپس همانند نمازهاي معمولي به ركوع و سجود برويد.
در ركعت دوم يكبار سوره‌ي حمد را بخوانيد و 21 مرتبه سوره‌ي توحيد و بعد از آن قنوت نمازهاي معمولي را بخوانيد و سپس به ركوع و سجود برويد و بعد از سجده دوم، تشهد و سلام بگوييد و نماز اول را تمام كنيد.
نماز دوم:
در ركعت اول بعد از نيت، يكبار سوره‌ي حمد را بخوانيد و “31 مرتبه سوره‌ي توحيد“ و سپس همانند نماز قبل به ركوع و سجود برويد.
در ركعت دوم، يكبار سوره‌ي حمد را بخوانيد و “41 مرتبه سوره‌ي توحيد“ را تلاوت كنيد و سپس قنوت بخوانيد و بعد از آن به ركوع و سجود برويد و بعد از سجده دوم، تشهد و سلام بخوانيد و نماز را تمام كنيد.
بعد از دو نماز:
بعد از سلام نماز دوم، اعمال زير را به جا آوريد:
در حالت نشسته“ 51 مرتبه”سوره توحيد را تلاوت كنيد و بعد از آن “ 51 صلوات” بفرستيد و سپس به سجده رفته و در حالت سجده صد مرتبه“يا الله ”بگوييد و بعد از آن در همان حالت سجده، حاجت خود را خداوند متعال بخواهيد.
سه چيز از خدا بخواهيد:
شما در سجده آخر هر چه دوست داريد مي‌توانيد از خدا بخواهيد اما بهتر آنست كه حاجات خود را به ترتيب زير از خداوند طلب كنيد و اطمينان قلبي داشته باشيد كه حاجات شما برآورده خواهد شد:
اول: تعجيل در ظهور آقا امام زمان (عج) از از خداوند طلب كنيد(چرا كه اين نماز در بعدازظهر پنجشنبه خوانده مي‌شود).
دوم: در حق ديگران و هر آنكه محتاج دعاي شماست دعايي كنيد(چرا كه دعاي افراد در حق يكديگر زودتر مستجاب مي‌شود).
سوم: هرآنچه براي خود مي‌خواهيد از خداوند طلب كنيد ضمن اينكه يادتان باشد بهترين دعا؛ عاقبت به خير شدن است.
تذكر دوستانه:
يادمان باشد كه اين نماز، نمازي مستحبي است و همانطور كه مي‌دانيد لازمه‌ي دستيابي به اجر واقعي مستحبّات، بجا آوردن واجبات است. همچنين لازمه‌ي دستيابي به اجر واقعي اين نماز، خواندن نمازهاي پنجگانه واجب است و بايد حتماً بر خواندن نمازهاي واجب خود پايبند باشيم.
همچنين شرط استجابت دعا ٬ دوری از معاصی هست تا إن‌شاءالله همه‌ي دعاها و حاجات ما مستجاب شود و حتي اگر حاجتي از ما مستجاب نشد، مطمئن باشيم كه حكمتي در آن است كه مصلحت ما را در پي دارد.

 

 

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه ۲۴ مهر۱۳۹۳ساعت 6:35 AM  توسط ♪ فریبا ♪  | 

 

 

 دعا به جهت برامدن حاجتهاي ضروري 

حضرت صادق (ع)فرمود : هركه را به خدا حاجتی ضروری باشد ٬ بربالاي بام برايد

دو ركعت نماز بجا اورد و صد مرتبه بگويد:

يا جَبرَييلُ يا مُحمَد اَنتُما كافِيايَ فَاكفِياني وَ اَنتُما حافِظايَ فَاحفِظاني وَ اَنتُما كالِثايَ فَاكلِثاني.

برخدا واجب و حق است كه كفايت كند مهم او را.

 

 

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه ۲۳ مهر۱۳۹۳ساعت 8:19 AM  توسط ♪ فریبا ♪  | 

 

 

ذکر زیر را تا 40 روز به شرط نماز اول وقت انجام دهید


أَن خَلَقَ لَكُم مِن أَنفُسِكُم أَزو‌ٰجًا ۚ و رب صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم-الروم- 21
14مرتبه بعد از هرنماز واجب اول وقت تا 40 روز - خانمها در ایام ماهانه ، در وقت اذان صبح 14 مرتبه و در وقت اذان ظهر 28 مرتبه و در وقت اذان مغرب هم 28 مرتبه بگویند
حتما باید تمام نمازها اول وقت باشد در غیر اینصورت تاثیرش را از دست خواهد داد 
و اگر چله اول نشد چله دوم را ادامه دهید و اگر باز هم موفق نشدید چهله سوم را ادامه دهید

 

 

 

 

 

+ نوشته شده در  سه شنبه ۲۲ مهر۱۳۹۳ساعت 0:14 AM  توسط ♪ فریبا ♪  | 

 

 

 

بر عید غدیر عید اکبر صلوات

بر چهره ی نورانی حیدر صلوات

بر فاطمه این عید هزاران تبریک

بر یک یک اهل بیت کوثر صلوات

عید سعید غدیر خم مبارک باد

 

 

 
 
 
 
+ نوشته شده در  دوشنبه ۲۱ مهر۱۳۹۳ساعت 0:52 AM  توسط ♪ فریبا ♪  | 

  

 

 از حضرت امیر المومنین علی (ع) روایت شده است که پیامبر (ص) فرموده اند : برای روا شدن حاجات در طول یک هفته این ذکرها را به غیر از روز سه شنبه 41 بار و در روز سه شنبه 100 مرتبه بگویند ان شاالله به مقصود خویش خواهند رسید 

 
روز شنبه : فنادی فی الظلمات ان لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین فاستجبناه له و نجیناه من الغم و کذلک ننجی المومنین
 
روز یکشنبه: لا اله الله الملک الحق المبین
 
روز دوشنبه : لا اله الا الله عزیزا جلیلا یا عزیز یا جلیل 
 
روز سه شنبه :اللهم صل علی محمد و آل محمد 
 
روز چهارشنبه: لا اله الا الله خالصا مخلصا
 
روز پنج شنبه: لا اله الا الله خالق کل شی و هو علی کل شی قدیر 
 

روز جمعه :سبحان الله والحمد الله و لا اله الا الله و االله اکبر و لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم

 

 

 

+ نوشته شده در  یکشنبه ۲۰ مهر۱۳۹۳ساعت 10:0 AM  توسط ♪ فریبا ♪  | 

 

عکس و تصاویر زیبا برای زیباسازی وبلاگ شما -------------- بهاربیست دات کام ------------- bahar22.com ------------ عکس تصاویر زیباسازی وبلاگ فارسی

 

امام صادق علیه السلام می فرماید: «صلوة اللّیل تجلب الرزق» نماز شب روزی را جلب و گسترش می دهد

در حالات مرحوم شیخ جعفر کبیر کاشف الغطاء که از بزرگانِ علما در قرن سیزدهم و ساکن نجف اشرف بوده، آمده است:

در یکی از شب ها برای «تهجّد» برخاست، فرزند جوانش را از خواب بیدار کرد و فرمود: برخیز به حرم مطهّر مشرّف شده و در آن جا نماز بخوانیم. فرزند جوان که برخاستن از خواب در آن ساعتِ شب برایش دشوار بود، در مقام اعتذار برآمد و گفت: من فعلاً مهیّا نیستم شما منتظر من نشوید؛ بعداً مشرّف می شوم.

فرمود: نه، من این جا ایستاده ام؛ مهیّا شو که با هم برویم. آقازاده، بناچار از جا برخاست و وضو ساخت و با هم راه افتادند. کنار درِ صحنِ مطهّر که رسیدند آنجا مرد فقیری را دیدند که نشسته و دست نیاز به طرف مردم دراز کرده است. آن عالم بزرگوار ایستاد و به فرزندش فرمود: این شخص در این وقتِ شب برای چه این جا نشسته است؟ گفته: برای تکدّی از مردم!

فرمود: آیا چه مقدار ممکن است از رهگذاران، عائد او گردد؟ گفت: احتمالاً یک تومان (به پول آن زمان). مرحوم کاشف الغطاء فرمود: فرزندم! درست فکر کن و ببین این آدم برای مبلغ بسیار اندک و کم ارزش دنیا (آن هم محتمل)، در این وقت شب از خواب و آسایش خود دست برداشت و آمد در این گوشه نشست و دست تذلّل به سوی مردم  دراز کرده است. آیا تو، به اندازه ی این شخص، به وعده های خدا درباره ی شب خیزان و متهجّدان اعتماد نداری که فرموده است: «فَلا تَعلَمُ نَفسٌ مَّا أُخفِیَ لَهُم مِّن قُرَّةِ أَعیُنٍ» -هیچ کس نمی داند چه پاداش های مهمّی که مایه ی روشنی چشم هاست برای آنها نهفته شده –(سجده/17).

گفته اند آن فرزند جوان از شنیدن این گفتار پدرِ زنده دل خود چنان تکان خورد و تنبّه یافت که تا آخر عمر از شرف و سعادت بیداری آخر شب برخوردار بود و نماز شبش ترک نشد.

 

 

 

+ نوشته شده در  شنبه ۱۹ مهر۱۳۹۳ساعت 8:4 AM  توسط ♪ فریبا ♪  | 

 

 

 

ای گوهر بحر آفرینش
وی چشم و چراغ اهل بینش
همنام علی مرتضایی
سرتا به قدم خدانمائی
امروز که دل قرین شادیست
میلاد تو ای امام هادی است
میلاد تو برهمه مبارک
بر مهدی فاطمه مبارک

 

 

 

 

+ نوشته شده در  جمعه ۱۸ مهر۱۳۹۳ساعت 7:31 AM  توسط ♪ فریبا ♪  | 

 

 

اگر بمدت صد روز ٬ بتعداد صد بار ٬ اسم مبارك «یا خالق» را بخواند خداوند به او باطنی صاف و دل خرّم عطاء نماید و بسیاری از مشكلات را بر او آسان گرداند و به هر كاری روی آورد از دست او برآید و اگر صنعتی دارد در آن كار بسیار پیشرفت کند و از خلق بی نیاز گردد .

باید با طهارت باشد و این مربع را نوشته و با خود همراه کند. مربع این است:


خ ا ل ق
ل ق خ ا
ق ل ا خ
ا خ ق ل

 

 

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه ۱۷ مهر۱۳۹۳ساعت 6:23 AM  توسط ♪ فریبا ♪  | 

 

 

از حضرت امام رضا ع نقل است : هر كه تسبيحى كه از تربت امام حسين عليه السلام درست شده را بچرخاند و بگويد:


سبحان الله و الحمد لله و لا اله الا الله و الله اكبر.


با هر قطعه اى از تسبيح خداوند شش هزار نيكى براى او نوشته و شش هزار گناه را محو مى كند، و شش هزار درجه مقامش بالاتر رفته ، و همين مقدار شفاعت را نصيب او مى نمايد.

 

(صحيفة الرضا، ص 243. بحار، ج 101، ص 133)

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه ۱۶ مهر۱۳۹۳ساعت 6:35 AM  توسط ♪ فریبا ♪  | 

 

 

 

 چون در كاری شروع كنی

 

اول 56 بار این اسم مبارك «یا مُبْدِئُ » را بگو

 

 

بعد از آن بر آن كار اقدام نمای البته به مراد می‌رسد

 

 

 

+ نوشته شده در  سه شنبه ۱۵ مهر۱۳۹۳ساعت 6:50 AM  توسط ♪ فریبا ♪  | 
احمد بن محمد بن ابى نصر گويد: به حضرت رضا عليه السلام عرض كردم :

فدايت شوم خداى عز و جل را بخوان (و دعا كن ) كه روزى حلال به من روزى كند،

فرمود: آيا ميدانى حلال چيست ؟

عرض كردم : آن چه نزد ما است از در آمد پاك است ،

فرمود: على بن الحسين عليه السلام مى فرمود:

حلال قوت (و روزى ) برگزيدگانست .

سپس فرمود:


( اَسْاَلُكَ مِنْ رِزْقِكَ الْواسِع )

 

 

(كافى ، ج 4، ص 334. صحيفة الرضا، ص 213)

 

 

 

+ نوشته شده در  دوشنبه ۱۴ مهر۱۳۹۳ساعت 7:23 AM  توسط ♪ فریبا ♪  | 

 

بر پیکر عالم وجود جان آمد / صد شکر که امتحان به پایان آمد

از لطف خداوند خلیل الرحمن / یک عید بزرگ به نام قربان آمد . . .

 

 

عید قربان که پس از وقوف در عرفات و مشعر و منا فرا مى رسد


عید رهایى از تعلقات است. رهایى از هر آنچه غیرخدایى است


در این روز، اسماعیل وجود را، یعنى هر آنچه بدان دلبستگى دنیوى پیدا کردیم


قربانى کنیم تا سبکبال شویم.

 

 

 

 

 

+ نوشته شده در  شنبه ۱۲ مهر۱۳۹۳ساعت 22:47 PM  توسط ♪ فریبا ♪  | 

 
روز نهم ذي‌الحجه روز عرفه و از اعياد عظيمه است، هرچند به اسم عيد ناميده نشده و روزي است که حق تعالي بندگان خويش را به عبادت و طاعت خود خوانده و مؤيد جود و احسان خود را براي ايشان گسترانيده و شيطان در اين روز خوار و حقيرتر و رانده‌تر و در خشمناکترين اوقات خواهد بود.

روايت شده که حضرت امام زين‌العابدين ـ عليه‌السلام ـ شنيد در روز عرفه صداي سائلي را که از مردم سؤال مي‌نمود. فرمود: واي بر تو. آيا از غير خدا سؤال مي‌کني در اين روز و حال آن‌که اميد مي‌رود در اين روز براي بچّه‌هاي در شکم آن‌که فضل خدا شامل آنها شود و سعيد شوند 

 

 

+ نوشته شده در  شنبه ۱۲ مهر۱۳۹۳ساعت 6:27 AM  توسط ♪ فریبا ♪  | 

 


از محمد بن عيسى روايت شده كه گفت : از آن حضرت در مورد سحر و جادو پرسيدم ، فرمود: آن حق است و به اذن الهى ضرر مى رسانند، هرگاه سحرى به تو اصابت كرد دستهايت را تا مقابل چهره ات بلند كرده و بر آن بخوان :


بسم اللهِ الْعَظيم ، رَبُ الْعَرشِ الْعَظيم ، اِلّٰا ذَهَبْتَ وَ انْقَرَضْتَ

 

(صحيفة الرضا، ص 187. مكارم الاخلاق ، ج 2، ص 286. بحار، ج 95، ص 129)


 

+ نوشته شده در  جمعه ۱۱ مهر۱۳۹۳ساعت 6:42 AM  توسط ♪ فریبا ♪  | 

 

 

زمین و آسمان ای شیعه در حزن و غم است امشب


همه اوضاع عالم زین مصیبت در هم است امشب


امام پنجمین شد کشته از زهر هشام دون


مدینه غم سرا از این غم و زین ماتم است امشب

 

 

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه ۱۰ مهر۱۳۹۳ساعت 0:49 AM  توسط ♪ فریبا ♪  | 

 

 از يونس روايت شده است كه گفت : به حضرت رضا عرض كردم : دعائى كوتاه به من بياموز فرمود: بگو:

يا من دلنى على نفسه ، و ذلل قلبى بتصديقه ، اسالك الامن و الايمان فى الدنيا و الاخرة . (كافى ، ج 4، ص 371 و 392. صحيفة الرضا، ص 214)
 

دعاى آن حضرت براى طلب هدايت و بقاء بر آن

اللهم اعطنى الهدى ، و ثبتنى عليه امنا، امن من لا خوف عليه و لا حزن و لا جزع ، انك اهل التقوى و اهل المغفرة . (صحيفة الرضا، ص 215. اكمال الدين ، ص 267. مصباح كفعمى ، ص 306)

 

 

 

+ نوشته شده در  سه شنبه ۸ مهر۱۳۹۳ساعت 17:13 PM  توسط ♪ فریبا ♪  | 


 

یکى از اصحاب امام صادق (ع ) از ایشان نقل مى کند که ایشان فرمود:

هر دعایى که پیش از آن حمد خدا نباشد، نیمه است و پى بریده است ،

حمد خدا باید و سپس ستایش او. من گفتم : نمى دانم چه اندازه از تحمید و تمجید بس است ؟

حضرت فرمود: مى گوید: بار خدایا! تویى آغاز و پیش از تو چیزى نیست و تویى انجام و پس از تو چیزى نیست ، تویى آشکارا و فرازتر از تو چیزى نیست و تویى نهان و در برابر تو چیزى نه ، و تویى عزیز و حکمت دار.


امام صادق (ع ) فرمودند: کسى که بگوید الحمد لله کما هو اهله ،

(همه ثناها مخصوص خداوند است ، همان گونه که شایسته آن مى باشد)

نویسندگان آسمانى (فرشتگان ) نمى توانند ثواب آن را بنویسند.
عرض کردم : چرا؟
حضرت فرمود: چون (ثواب آن را نمى دانند و) عرضه مى دارند: خدایا! از غیب آگاهى نداریم .

و خداوند مى فرماید: هر چه که بنده ام مى گوید، بنویسید و ثواب آن باشد به عهده من .

 

 

سیصد و شصت بار حمد در روز

امام صادق (ع ) فرمود: رسول خدا (ص ) را شیوه بوده که هر روز ۳۶۰ بار

خدا را حمد مى کرد، به شماره رگهاى تن انسان ،

و مى فرمود: الحمد لله رب العالمین کثیرا على کل حال

سپاس از آن پروردگار جهانیان است بسیار است در هر حال .

 

 شکر روز و شکر شب

امام صادق (ع ) فرمود: کسى که در صبح چهار بار بگوید الحمد لله رب العالمین ،

بى تردید شکر آن روز را به جاى آورده است

و کسى که در شب آن را بگوید، شکر آن شب را ادا کرده است .

 

 

+ نوشته شده در  دوشنبه ۷ مهر۱۳۹۳ساعت 7:42 AM  توسط ♪ فریبا ♪  | 

 

 

 

ابتدا برای 3 روز این دعا را در خانه و اتاقهای آن و آنجایی که لازم است می‌خواند:

(يا معشرَ الجنِّ أُناشِدُكُم بِالْعَهدِ الَّذِي أَخَذَهُ عَلَيكُم سُلَيمَانُ بنُ دَاوُد أن تَخرُجُوا وَتَرحَلُوا مِن بَيتِنَا وَأن لا تَظهَرُوا لَنَا وَلَا تُؤذُونا، أُناشِدُكُم اللهَ أن تَخرُجُوا وَلا تُؤذُوا أَحَداً)

ای جنیان سوگندتان می‌دهم به عهد و پیمانی که سلیمان پسر داود علیهما السلام از شما گرفت که از خانه ما بیرون رفته و کوچ کنید و خود را ظاهر نکرده و ما را آزار ندهید، به الله سوگندتان می‌دهم که بیرون بروید و کسی را آزار ندهید. (هر وقت خوانده می‌شود 3 بار در کل خانه و اتاق‌ها و اماکن مورد نظر خوانده شود)

سپس اگر متوجه شد که آنجا را ترک نکرده‌اند طبق این برنامه عمل شود:

 

این برنامه‌ای سودمند است که به إذن خداوند جن‌های کافر یا گنهکار را از خانه بیرون می‌کند.

1 - این دعاها را بر آب می‌خواند: (می‌توان در آب مقداری نمک ریخت بعد یک انگشت را در آب قرار داده و دهان را روبه آب گرفته و این دعاها را بر آب می‌خواند)

* بِسْمِ اللّهِ الّذِي لاَ يَضُرّ مَعَ اسْمِهِ شَيْءٌ فِي الأَرْضِ وَلاَ فِي السّمَاءِ وَهُوَ السّمِيعُ الْعَلِيمُ (3 بار)

* أَعُوذُ بِاللهِ السَّمِيعِ العَلِيم مِنَ الشَّیطانِ الرَّجِيمِ مِن هَمْزِهِ وَنَفْثِهِ وَنَفْخِهِ ومِنْ هَمَزَاتِ الشّيَاطِينِ وَأَعُوذَ بَكَ رَبِّي أَنْ يَحْضُرُونِ. (3 بار)

* أَعُوذُ بالله الْعَظِيمِ وَبِوَجْهِهِ الْكَرِيمِ وَسُلْطَانِهِ الْقَدِيمِ مِنَ الشّيْطَانِ الرّجِيمِ المرِيدِ اللَّعِينِ العَنِيدِ الطَّرِيد . (3 بار)

* أَعُوذُ بِكَلِمَاتِ اللهِ التَّامَّاتِ مِن شَرِّ مَا خَلَق (3 بار)

* أعُوذُ بِكَلِمَاتِ اللهِ التَّامَّةِ، مِن كُلِّ شَيطَانٍ وَهَامَّة، وَمِن كُلِّ عَينٍ لَامَّة . (3 بار)

* أعُوذُ بِكَلِمَاتِ الله التَّامَّاتِ مِنْ غَضَبِهِ وَعِقَابِهِ وشَرّ عِبَادِهِ . (3 بار)

* تَحَصَنتُ بِذِي العِزَّةِ وَالجَبَرُوتِ ، وَاعتَصَمتُ بِرَبِّ المَلَكُوتِ ، وَتَوَكَّلتُ عَلَى الْحَيِّ البَاقِي الَّذِي لا يَمُوت . (3 بار)

* أعُوذُ بِكَلِمَاتِ الله التَّامَّاتِ الَّتِي لا يُجَاوِزُهُنَّ بِرٌّ وَلا فَاجِرٌ مِن شَرِّ مَا خَلَقَ وَذَرَأَ وَبَرَأَ، وَمِن شَرِّ مَا يَنزِلُ مِنَ السَّمَاءِ وَمِن شَرِّ مَا يَعرِجُ فِيهَا، وَمِن شَرِّ مَا ذَرَأَ فِي الأرضِ وَمِن شَرِّ مَا يَخرُجُ مِنهَا، وَمِن شَرِّ فِتَنِ اللَّيلِ وَالنَّهارِ، وَمِن شَرِّ طَوارِقِ اللَّيلِ إلّا طَارِقاً يَطرُقُ بِخَيرٍ يا رَحمٰن.

* بِسمِ اللهِ، أَمسَينَا (أصبَحنَا) بِاللهِ الَّذِي لَيسَ مِنهُ شَيءٌ مُمتَّنِعٌ ، وَبِعِزَّةِ اللهِ الَّتِي لا تُرَامُ ولا تُضَامُ، وبِسُلطَانِ اللهِ المَنِيعِ نَحتَجِب، وَبِأسمَائِه الحُسنىٰ كُلِّهَا عَائِذِينَ مِن الأبَالِسَةِ، وَمِن شَرِّ شَياطِينِ الإنسِ وَالجِنِّ ، وِمِن شَرِ كُلِّ مُعلِنٍ أو مُسِرٍّ، وَمِن شَرِّ مَا يَخرُجُ بِاللَّيلِ وَيَكمُنُ بِالنَّهَارِ، وَمِن شَرِّ مَا يَكمُنُ بِاللَّيلِ وَيَخرُجُ بّالنَّهارِ ، وَمِن شَرِّ مَا خَلَقَ وَذَرَأَ وَبَرَأَ، وَمِن شَرِّ إبلِيسَ وَجُنُودِهِ، وَمِن شَرِّ كُلِّ ذِي شِرٍّ لا أُطِيقُ شَرَّهُ ، وَمِن شَرِّ كُلِّ دَابَّةٍ أنتَ آخِذٌ بِناصِيَتِها إنَّ رَبِي عَلىٰ صِراطٍ مستقيم، أَعُوذ باللهِ بِمَا ٱسْتَعَاذَ بِهِ مُوسَی وَعِيسَی، وَإبرَاهِيمَ الَّذِی وَفَّیٰ، مِن شَرِّ مَا خَلَقَ وَذَرَأَ وَبَرَأَ، وَمِن شَرِّ إبلِيسَ وَجُنُودِهِ، وَمِن شَرِّ ما يُتَّقَیٰ.

الفاتحة : أَعُوذُ بِاللهِ السَّمِيعِ العَلِيم مِنَ الشَّیطانِ الرَّجِيمِ ﴿بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمٰنِ الرَّحِيمِ‌ (1) الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ‌ (2) الرَّحْمٰنِ الرَّحِيمِ‌ (3) مَالِکِ يَوْمِ الدِّينِ‌ (4) إِيَّاکَ نَعْبُدُ وَ إِيَّاکَ نَسْتَعِينُ‌ (5) اهْدِنَا الصِّرَاطَ الْمُسْتَقِيمَ‌ (6) صِرَاطَ الَّذِينَ أَنْعَمْتَ عَلَيْهِمْ غَيْرِ الْمَغْضُوبِ عَلَيْهِمْ وَ لاَ الضَّالِّينَ‌ (7)﴾

ده آیه اول سورة الصافات :

﴿بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمٰنِ الرَّحِيمِ‌ . وَ الصَّافَّاتِ صَفّاً (1) فَالزَّاجِرَاتِ زَجْراً (2) فَالتَّالِيَاتِ ذِکْراً (3) إِنَّ إِلٰهَکُمْ لَوَاحِدٌ (4) رَبُّ السَّمَاوَاتِ وَ الْأَرْضِ وَ مَا بَيْنَهُمَا وَ رَبُّ الْمَشَارِقِ‌ (5) إِنَّا زَيَّنَّا السَّمَاءَ الدُّنْيَا بِزِينَةٍ الْکَوَاکِبِ‌ (6) وَ حِفْظاً مِنْ کُلِّ شَيْطَانٍ مَارِدٍ (7) لاَ يَسَّمَّعُونَ إِلَى الْمَلَإِ الْأَعْلَى وَ يُقْذَفُونَ مِنْ کُلِّ جَانِبٍ‌ (8) دُحُوراً وَ لَهُمْ عَذَابٌ وَاصِبٌ‌ (9) إِلاَّ مَنْ خَطِفَ الْخَطْفَةَ فَأَتْبَعَهُ شِهَابٌ ثَاقِبٌ‌ (10)﴾

2 - در طول روز و قبل از مغرب، آب را بر دیوار های خانه و جلوی در و روی سقف و کف آن می‌پاشد.

3 - سوره بقره را می‌خواند یا آن را به وسیله ضبط صوت یا غیره با صدای بلند پخش می‌کند، و بهتر است در هنگام پاشیدن آب آن را بخواند یا پخش کند.

4 - دوری از گناه و گوش ندادن به موسیقی (چون موسیقی صدای شیطان است).

5 - در خانه بسیار ذکر الله گفته شود.

6 - لا إله إلّا اللهُ وَحدَهُ لا شَرِيكَ لَهُ، لَهُ المُلكُ، وَلَهُ الحَمدُ، يُحيِي وَيُمِيتُ، وَهُو عَلَى كُلِّ شَيءٍ قَدِير(روزانه صد مرتبه خوانده شود).

 توجه: باید در تمام موارد نیت پناه بردن به الله و طلب یاری از او جل جلاله باشد تا باذن الله مفید واقع شود.

 

 

+ نوشته شده در  یکشنبه ۶ مهر۱۳۹۳ساعت 8:4 AM  توسط ♪ فریبا ♪  | 

 

تصاوير جديد زيباسازی وبلاگ , سايت پيچك » بخش تصاوير زيباسازی » سری ششم www.pichak.net كليك كنيد

 

 

برای دفع جن و آسیب آن دعای زیر را هر صبح و عصر یک بار بخوانید .

 بسم الله الرحمن الرحيم

بسم الله خير الأسماء ، بسم الله رب الأرض والسماء ، بسم الله الذي لا يضرمع اسمه سم ولا داء ، بسم الله أصبحت وعلى الله توكلت ، بسم الله على قلبي ونفسي ، سم الله على ديني وعقلي ، بسم الله على أهلي ومالي ، بسم الله على ما أعطاني ربي ، بسم الله الذي لا يضر مع اسمه شيء في الأرض ، ولا في السماء ، وهو السميع العليم ، الله الله ربي ، لا أشرك به شيئا ، الله أكبر الله أكبر ، وأعز وأجل مما أخاف وأحذر ، عز جارك و جل ثناؤك ، ولا إله غيرك ، اللهم إني أعوذ بك من شر نفسي ، ومن شر كل سلطان شديد ، ومن شر كل شيطان مريد ، ومن شر كل جبار عنيد ، ومن شر قضاء السوء ، ومن كل دابة أنت آخذ بناصيتها ، إنك على صراط مستقيم وأنت على كل شيء حفيظ إن وليي الله الذي نزل الكتاب ، وهو يتولى الصالحين ، فإن تولوا فقل حسبي الله ، لا إله إلا هو عليه توكلت ، وهو رب العرش العظيم

 

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه ۵ مهر۱۳۹۳ساعت 6:2 AM  توسط ♪ فریبا ♪  | 

 


ختم سوره مبارکه یس ٬ که از روز جمعه شروع کند تا روز پنج شنبه

هر روز ، سه مرتبه بخواند که در عرض هفته بیست و یک مرتبه خوانده شود

بعد از اینکه سه مرتبه یس خواند ٬ یکبار دعای « یا من تحل به عقد المکاره » از صحیفه سجادیه بخواند

برای اینکه سوره یس زود اثر کند باید برای هر مطلب و موضوعی٬ روز خاصی از هفته بخوانند 

 

 اگر نیتش وسعت رزق باشد روز پنج شنبه سوره یس را بخواند

اگر مقصودش دفع دشمن است روز سه شنبه یس را بخواند

 جهت رفعت و بلندی و عزت روز یکشنبه یس را بخواند

 برای علوم عقلیه و دینیه شنبه یس را بخواند

 برای علوم ریاضی و حساب چهار شنبه یس را بخواند

 برای کدخدائی و تسخیر زن ٬ جمعه یس را بخواند

برای سفر دوشنبه یس را بخواند

 اکثر خواص گفته اند که اگر یس را بر گلاب بخوانند به هر کس بدهند از محبت او بی قرار شود

 اگر کسی را مطیع خواهد گرداند سوره را بر پاره ای نبات بخواند هر کس از او بخورد مسخّر گردد 

 

 

 

+ نوشته شده در  جمعه ۴ مهر۱۳۹۳ساعت 7:52 AM  توسط ♪ فریبا ♪  | 

 

یاجواد الائمه! اي خورشيد عشق
اي مولاي جوان من
چه زود غروب کردي!


ای باب الحوائج، یا جواد الائمه! ای بهارِ نُهُم، تو را شهید کردند؛

در حالی که هنوز بیش از 25 گُل در باغِ عمرت شکوفا نشده بود.

 

ابن الرضا به حجره غريبانه جان سپرد

او شمع جمع بود و چو پروانه جان سپرد

مسموم شد ز زهر جگر سوز اُمّ فضل

از روي شوق در ره جانانه جان سپرد

 

گشته عالم غرق ماتم در عزاى جوادالائمه

كرده زهرا ناله بر پا از براى جوادالائمه

يوسف زهرا به سن نوجوانى گشته مسموم

مى‏ دهد جان در ميان حجره ‏ى در بسته مظلوم

 

 شهادت مظهر جود و سخا و علم و معرفت، امام جواد(ع) تسليت و تعزيت.

 

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه ۳ مهر۱۳۹۳ساعت 6:41 AM  توسط ♪ فریبا ♪  | 

 از امام باقر عليه السّلام روايت شده:

به زيد شحّام فرمود:براى درخواست روزى،در سجده نماز واجب بگو:


يا خَيْرَ الْمَسْئُولينَ وَ يا خَيْرَ الْمُعْطينَ اُرْزُقْنى وَارْزُقْ عِيالى

مِنْ فَضْلِكَ الْواسِع فَاِنَّكَ ذُوالْفَضْلِ الْعَظيمِ


اى بهترين درخواست‏شده، و اى بهترين عطا كننده

،مرا و عيالم را از فضلت روزى بخش،

به درستى كه تو صاحب فضل بزرگى هستى

 

 

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه ۲ مهر۱۳۹۳ساعت 7:47 AM  توسط ♪ فریبا ♪  | 

 

 

 

هنگام خواب 10 بار قل هو الله ( سوره توحید )

 

12 بار تسبيحات اربعه


15 بار صلوات


7بار ناد علي را مي خوانيم

 

درخواب به آنچه که نیت داشته ایم پی می بریم و آگاه میشویم

 

 

 

اگر میخواهی در باره ی موضوعی تو خواب اطلاع پیدا کنی ٬

هنگام خواب زیر ران خود آئینه ای بگذار و به پهلو بخواب

و هفتاد بار سوره ی اخلاص را بخوان در حالتی که بر پهلو دراز کشیده باشی

بعد بخواب ٬ بدرستی که می بینی آنچه را خواهی .

 

منبع « گوهر شب چراغ ص 154 »

 

 

+ نوشته شده در  سه شنبه ۱ مهر۱۳۹۳ساعت 7:41 AM  توسط ♪ فریبا ♪  | 

 

 

 

خارج شدن از منزل

امام صادق (ع ) فرمود: چون پدرم از منزل خود بیرون مى شد، مى گفت : بسم الله الرحمن الرحیم ، خَرَجْتُ بِحَولِ اللهِ وَ قُوَّتِهِ لابِحَولٍ مِنّى ولا قُوَّتى بَلْ بِحَولِکَ وَ قُوَّتِکَ یا رَبِّ مُتِعَرِضاً لِرِزْقِکَ فَأْتِنى بِهِ فى عافِیَةٍ .

امام صادق (ع ) فرمود: چون امام باقر (ع ) از خانه بیرون مى رفت ، مى گفت : بسم اللهِ خَرَجْتُ و بسم اللهِ وَلَجْتُ و عَلَى اللهِ تَوَکَّلْتُ و لاحَولَ وَلا قُوَّةَ اِلّا بِاللهِ الْعَلىِ الْعَظیم (به نام خداوند خارج شدم و به نام او داخل مى شوم و بر او توکل مى کنم و هیچ اراده و قدرتى نیست مگر از جانب خداوند والا و بزرگ ).

پیامبر گرامى اسلام (ص ) در روایتى درباره آداب و اذکار بیرون آمدن از خانه چنین فرمودند: کسى که هنگام خروج از منزل بگوید بسم الله الرحمن الرحیم دو فرشته مى گویند: هدایت شدى . و اگر بگوید لا حول و لا قوة الا بالله مى گویند: حفظ شدى . و اگر بگوید تَوَکَّلْتُ عَلَى الله مى گویند: بى نیاز شدى .
در این هنگام شیطان مى گوید: چگونه مى توانم در بنده اى که هدایت شده ، حفظ گردیده و بى نیاز شده است ، نفوذ کنم .
ابوحمزه مى گوید: چون امام باقر (ع ) از خانه بیرون مى شد، مى گفت : بسم الله خَرَجْتُ ، و عَلَى الله تَوَکَّلْتُ ، و لاحَولَ و لا قُوَّةَ الّا بِالله .


شیوه رسول خدا (ص )

ابوحمزه مى گوید: امام صادق (ع ) را دیدم که هنگام بیرون رفتن از خانه دو لب خود را مى جنبانید و بر در خانه ایستاده بود.
عرض کردم : دیدم دو لب خود را هنگامى که از خانه به در آمدى جنبانیدى آیا چیزى گفتى ؟
آن حضرت فرمود: آرى ، راستى انسان چون خواهد از خانه خود به در آید، هنگام بیرون شدن سه بار بگوید: الله اکبر و سه بار بگوید: بِاللهِ اَخْرُجُ و بِاللهِ اَدْخُلُ و عَلَى اللهِ اَتَوَکَّلُ (بار خدایا، در برابرم در خیر را بگشاى و کارم را به خیر به پایان آور و از شر هر جنبنده اى نگاه دارم که مهارش را دارى ، راستى پروردگار من به راه راست است پیوسته در ضمانت خداوند عزوجل است تا خداوند او را به همان جا برگرداند که در آن بوده است .

 

محافظت فرشتگان

رسول خدا (ص ) فرمود: چنانچه آدمى در هنگام سوار شدن بر وسیله نقلیه نام خدا را ببرد بسم الله بگوید، فرشته اى براى محافظتش همراه گردد و او را تا زمانى که پیاده شود، از هر حادثه اى نگاه مى دارد و اگر سوار شود و بسم الله نگوید، شیطان همراهى اش مى کند.

 

 

 

+ نوشته شده در  دوشنبه ۳۱ شهریور۱۳۹۳ساعت 5:44 AM  توسط ♪ فریبا ♪  | 

 

عكس و تصاویر زیبا برای زیباسازی وبلاگ شما -------------- بهاربیست دات كام ------------- bahar22.com ------------ عكس تصاویر زیباسازی وبلاگ فارسی

 

از رسول اکرم ص : کسی که سه بار بگوید


اَعوذُ بِاللهِ السَّمیعِ العَلیم مِنَ الشَّیطانِ اللَّعینِ الرَّجیم


و بعد 4 آیه آخر سوره حشر را بخواند

 

((لَوْ أَنزَلْنَا هَذَا الْقُرْآنَ عَلَى جَبَلٍ لَّرَأَيْتَهُ خَاشِعًا مُّتَصَدِّعًا مِّنْ خَشْيَةِ اللَّهِ

وَتِلْكَ الْأَمْثَالُ نَضْرِبُهَا لِلنَّاسِ لَعَلَّهُمْ يَتَفَكَّرُونَ (21)

هُوَ اللَّهُ الَّذِي لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ عَالِمُ الْغَيْبِ وَالشَّهَادَةِ هُوَ الرَّحْمَنُ الرَّحِيمُ (22)

هُوَ اللَّهُ الَّذِي لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ الْمَلِكُ الْقُدُّوسُ السَّلَامُ الْمُؤْمِنُ الْمُهَيْمِنُ

الْعَزِيزُ الْجَبَّارُ الْمُتَكَبِّرُ سُبْحَانَ اللَّهِ عَمَّا يُشْرِكُونَ (23)

هُوَ اللَّهُ الْخَالِقُ الْبَارِئُ الْمُصَوِّرُ لَهُ الْأَسْمَاء الْحُسْنَى

يُسَبِّحُ لَهُ مَا فِي السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ وَهُوَ الْعَزِيزُ الْحَكِيمُ (24) 

 

گروهی از فرشتگان مامور حفظ او می شوند 

 

 

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه ۳۰ شهریور۱۳۹۳ساعت 9:4 AM  توسط ♪ فریبا ♪  | 


 

این دعا را بنويسد و با خود دارد از جميع طلسمات و جادو در امان باشد و اگر کسي را طلسم و جادو کرده باشند بنويسد با زعفران و گلاب در آب حل کرده و بخورد و بر سر ريزد و يکي نوشته در نزد خود نگه دارد جادو بر طرف شود.براي گشايش بخت و گشايش کار نيز مفيد است.


بسم الله الرحمن الرحیم خَتَمَ الله عَلی قُلوُبِهِم وَ عَلی سَمعِهِم وَ عَلی اَبصارِهِم غِشاوَةٌ وَ لَهُم عَذابٌ عَظیم وَ مِن النّاس مَن یَقول امَنّا بِالله وَ بِالاخِرَةِ وَ ما هُم بِموُمِنین یُخادَعون الله وَالّذینَ امَنو وَ ما یَخدَعون اِلاّ اَنفُسَهُم وَ ما یَشعَروُن فی قُلوبِهِم مَرَضٌ فَزادَهُمُ الله مَرَضاً وَ نُنَزِّلُ مِنَ القُران ما هُوَ شَفاءٌ وَ رَحمَةٌ لِلموُمِنین برحمتک یا ارحَمَ الرّاحِمین قالَ موسی ما جِئتُم بِه السِّحر ان الله سيبطله اِنَّ اللهَ لا یُصلِح عَمَلَ المُفسِدین فَسَیَکفیکَهُمُ الله وَ هُوَ السَّمیعُ العَلیم لا حَولَ وَ لا قُوَّةَ اِلاّ باللهِ العَلیِّ العَظیم بسم الله الرحمن الرحيم بسم الله و بالله ماشا الله لاحول و لا قوه الا بالله و يحق الله الحق بکلماته و يقطع دابر الکافرين و لوکره المجرمون فوقع الحق و بطل ما کانوا يعملون فغلبوا هنالک و انقلبوا صاغرين اِنّا لُلّه وَ اِنّا اِلَیهِ راجِعوُن وَ اُفَوِّضُ اَمری اِلی الله اِنَّ اللهَ بَصیرٌ باِلعِباد یا اَرحَم الرّاحِمین

 

 

 

+ نوشته شده در  شنبه ۲۹ شهریور۱۳۹۳ساعت 6:7 AM  توسط ♪ فریبا ♪  | 

 

z-2520rozen.gif

برای دفع چشم زخم ٬ دو دعا هست که میتوانید آنها را قبل از خروج از خانه یا قبل از اینکه وارد محلی شوید که میدانید مورد چشم زخم واقع میشوید بخوانید 

دعای اول :

اَعوذُ بِعِزَّةِ الله و اَعوذُ بِقُوَّةِ الله و‌ اَعوذُ بِقُدْرَةِ الله و اَعوذُ بِنورِ الله

و‌ اَعوذُ بِعَظمَةِ الله و اَعوذُ بِبَهاءِ الله و اَعوذُ بِجَمْعِ الله و اَعوذُ بِکُلِّ الله

و اَعوذُ بِعَغْوِ الله و‌ اَعوذُ بِغُفْرانِ الله و اَعوذُ بِرَسولِ الله

و اَعوذُ بِالْاَئِمَة عَلَیْها سَلام

عَليٰ ما نَشاءُ مِنْ شَرِّ ما تَجِدُ اَللّهُمَّ رَبَّ الْمُطيعين

 

دعای دوم :

  

بسم الله و بِالله و مِنَ الله و اِلَي الله و في سَبيلِ الله

اللّهُمَّ اِلَيْکَ اَسْلَمْتُ نَفْسي و اِلَيْکَ وَجَّهْتُ وَجْهي و اِلَيْکَ فَوَّضْتُ اَمْري

فَاحْفَظْني بِحِفْظِ الْايمان مِنْ بَيْنِ يَدَيَّ و مِنْ خَلْفي

و عَنْ يَميني و عَنْ شِمالي

و مِنْ فَوقي و مِنْ تَحتي وَ اْدْفَعْ عَنّي بِحَولِکَ و قُوَّتِکَ

فَاِنَّهُ لاحَولَ و لا قُوَّةَ اِلّا بِاللهِ الْعَليِ الْعَظيم

 

  

 

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه ۲۸ شهریور۱۳۹۳ساعت 9:40 AM  توسط ♪ فریبا ♪  |  

اگر کسی نود و پنج صاد بنویسد ، بر کاسه چینی به مشک و زعفران و در هنگام نوشتن بگوید یا قاهر یا قریب در حمام رود و از آن کاسه آب بر سرخود بریزد اگر او را سحر کرده باشند سحرش باطل گردد.

 

منبع : اسرار المکتوم فی اسرار المخزون

 

**امام صادق (ع) : هر که زیاد سوره جن را بخواند در تمام عمر خود دچار چشم زخم و دمیدن(جادو) و سحر و مکر جن نگردد و با حضرت محمد (ص) باشد و گوید : بار الها! من خواهان تبدیل این مقام و انتقال از آن نیستم.

 

ابطال سحر

 این کلمات را سه روز هنگام صبح بر کاغذی نوشته و بر آب جاری اندازد سحر باطل گردد.

بسم الله الرَّحمن الرَّحيم ذَكَرْنا مِنْ حَيْثُ نَسينا  وَ عافيانا مِنْ حَيْثُ بَلينا  

وَ وَصَلْنا مِنْ حَيْثُ قَطَعْنا وَ صَلَّي اللهُ عَلي مُحمَّدٍ وَ آلِهِ اَجْمَعينَ

 

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه ۲۷ شهریور۱۳۹۳ساعت 5:54 AM  توسط ♪ فریبا ♪  | 

مطالب جدیدتر
مطالب قدیمی‌تر