˙·٠•✿⊱●معجزه قرآن و ادعیه ●✿⊱•٠·˙

خواص دعاها و آیات قرانی در رفع مشکلات زندگیاز رسول خدا ص روایت است که فرمودند : سوره ی بقره را یاد بگیرید  پس بدرستی که  خواندن سوره ی بقره برکت است و ترک خواندن آن حسرت می باشد و ساحران راهی بر  سوره بقره ندارند . 
+ نوشته شده در  جمعه ۲۲ آذر۱۳۹۲ساعت 6:17 AM  توسط ✿⊱فریبا✿⊱  | 
امام صادق ع فرمود : هر که خواهد در دنیا ارجمند و در آخرت سر بلند باشد 

 سوره ( بقره ) را تلاوت نماید 

آن حضرت فرمود: هر که سوره ی بقره را بنویسد

 و بر کسی که  چشم خورده بیاویزد

 یا بر مصروع ( غشی ) یا ترسیده

 یا فقیر یا دردناک آویزد از آنها خلاص شوند + نوشته شده در  پنجشنبه ۲۱ آذر۱۳۹۲ساعت 9:17 AM  توسط ✿⊱فریبا✿⊱  | از حضرت رسول اکرم ص منقولست : که هر کس سوره مبارکه بقره را بخواند رحمت خدا شامل حال او گردد و ثواب کسی را داشته باشد که در راه خدا اسبها را بری جهاد اعداء خدا بسته باشد . و هر کس از چیزی بترسد این سوره را بخواند ترس او بر طرف شود . و شیطان تا سه روز داخل خانه قاری این سوره نشود و اگر در شب بخواند شیطان تا سه شب داخل خانه قاری این سوره نشود.+ نوشته شده در  چهارشنبه ۲۰ آذر۱۳۹۲ساعت 7:35 AM  توسط ✿⊱فریبا✿⊱  | بر امام منتظر بادا مبارک این ولادت

تهنیت بر شیعیان حضرتش از این ولادت

رسید شادى شیعیان به عرش اعلى

چونکه شد نور رخ موسوى هویداقبله ی قدوسیان، کوی مصفای تو

نام دل آرای تو، کعبه ی حاجات ماست+ نوشته شده در  سه شنبه ۱۹ آذر۱۳۹۲ساعت 7:6 AM  توسط ✿⊱فریبا✿⊱  | خداوند فرموده هر کس این آیه را هفت بار قبل از آنکه تکلم کند بعد از نماز صبح بخواند خدایتعالی مهمات او را در آنروز کفایت کند و اگر آنرا ورد زبان سازد بعد از هر نماز به هیچ چیز محتاج نگردد و همه مراد او حاصل شود انشاءالله تعالی اینست : ( فسیکفیکهم الله و هو السمیع العلیم )+ نوشته شده در  یکشنبه ۱۷ آذر۱۳۹۲ساعت 23:36 PM  توسط ✿⊱فریبا✿⊱  | امام علي (ع) فرمودند

 اگر شما از آثار معنوي آيه الكرسي آگاه بوديد 

در هيچ حال خواندن آن را ترك نمي كرديد
+ نوشته شده در  یکشنبه ۱۷ آذر۱۳۹۲ساعت 0:10 AM  توسط ✿⊱فریبا✿⊱  | 
امام محمد باقر (ع) فرمودند: هر كس يك بار آيه الكرسي را بخواند خداوند هزار ناراحتي از ناراحتي هاي دنيا و هزار سختي آخرت رااز او دور مي كند كه كمترين ناراحتي دنيا فقر و كمترين سختي آخرت فشار قبر است.


رسول خدا (ص) فرمودند: هركس آيه الكرسي را يك بار بخواند اسم او از ديوان اشقيا و انسان هاي بد محو مي شود.

امام رضا (ع) به نقل از پيامبر فرمودند: هر كس 100 مرتبه آيه الكرسي را بخواند چنان باشد كه همه عمر خود را عبادت كرده باشد.+ نوشته شده در  شنبه ۱۶ آذر۱۳۹۲ساعت 6:59 AM  توسط ✿⊱فریبا✿⊱  | 

امام باقر ع :

به خدا سوگند هیچ بنده ای در دعا ، پافشاری و اصرار به درگاه خدای عزوجل نکند ،

 جز اینکه حاجتش را بر آورد . کافی ، ج 2 ، ص (475)دعای انسان پشت سر برادر دینی اش ، نزدیکترین و سریعترین دعا به اجابت است .

کافی ، ج 2 ، ص (507)خداوند دنیا را به دوست و دشمن خود می دهد ،

 اما دینش را فقط به دوست خود می بخشد . بحارالانوار ، ج 2 ، ص (215)


سه خصلت است که دارنده اش نمی میرد تا عاقبت شوم آن را ببیند :

 ستمکاری ، ازخویشان بریدن ، و قسم دروغ که نبرد با خداست . کافی ، ج 75، ص (174)
+ نوشته شده در  جمعه ۱۵ آذر۱۳۹۲ساعت 8:41 AM  توسط ✿⊱فریبا✿⊱  | 
امام صادق (ع) فرمودند: هرگاه سوره حمد و توحيد و قدر را با آيه الكرسي بخوانيد و بعد از آن برخيزيد و و رو به قبله حاجات خود را از خدا بخواهيد كه حاجاتتان بر آورده خواهد شد زيرا اسم اعظم هستند.+ نوشته شده در  پنجشنبه ۱۴ آذر۱۳۹۲ساعت 0:0 AM  توسط ✿⊱فریبا✿⊱  | 
رسول خدا در خواب به دختر خويش فرمودند: ترازوي اعمال خويش را با آيه الكرسي سنگين گردان. زيرا هركس آن را قرائت نمايد آسمان وزمين با فرشتگانش به جنبش و حركت در آيند و خداوند را با صداي بلند به پاكي ياد كنند و او را بزرگ بدارند و تسبيح گويند. پس از آن تمامي فرشتگان از خداوند مي خواهند كه گناه خواننده آيه الكرسي را ببخشد و از خطا و لغزشش در گذرد.
+ نوشته شده در  چهارشنبه ۱۳ آذر۱۳۹۲ساعت 6:47 AM  توسط ✿⊱فریبا✿⊱  | رسول خدا (ص) فرمود: در شب معراج دو لوح را ديدم ، كه در يك لوح سوره حمد و در لوح ديگر كل قرآن قرار داشت كه سه نور از آن مي درخشيد . پس گفتم اي جبرئيل اين نور چيست؟ جبرئيل در جواب گفت : آن سه نور يكي سوره توحيد و يكي سوره ياسين و ديگري آيه الكرسي مي باشد.
+ نوشته شده در  سه شنبه ۱۲ آذر۱۳۹۲ساعت 6:44 AM  توسط ✿⊱فریبا✿⊱  | 
امام على(علیه‌السلام) خطاب به كمیل بن زیاد مى‌فرماید: اى كمیل! هر روز نام خدا را بر زبان جارى كن و بگو: «لا حول و لا قوة الا بالله»؛ بر خدا توكل كن، ما را یاد كن، نام ما ببر و بر ما درود فرست.
اى كمیل! به هنگام غذا نام خدایى را كه با اسمش هیچ دردى زیان نرساند و نامش براى هر بدى و دردى درمان است به زبان آور.
اى كمیل! به هنگام هر سختى بگو: «لا حول و لا قوة الا بالله» تا خدا آن را كفایت كند. و به هنگام نعمت بگو: الحمدلله تا زیاد شود و چون روزى‌ات دیر رسد، استغفار كن تا خدا گشایش دهد.
 
+ نوشته شده در  یکشنبه ۱۰ آذر۱۳۹۲ساعت 23:54 PM  توسط ✿⊱فریبا✿⊱  | امام كاظم (ع) فرمود: از بعضي پدران بزرگوارم شنيدم كه كسي داشت سوره حمد را مي خواند پس حضرت فرمود: هم شكر خدا را به جاي آورد و هم به پاداش رسيد. بعد حضرت شنيد كه سوره توحيد مي خواند فرمود: ايمان آورد و ايمني به دست آورد و سپس شنيد كه سوره قدر مي خواند فرمود: راست گفت و آمرزيده شد و بعد شنيد كه آيت الكرسي مي خواند فرمود: خداوند خالق امان نامه برايش فرو فرستاد.+ نوشته شده در  شنبه ۹ آذر۱۳۹۲ساعت 23:50 PM  توسط ✿⊱فریبا✿⊱  | پیامبر اکرم (ص ) فرمودند: خداى عزوجل به موسى بن عمران فرمود: اى موسى ! به راستى که اگر آسمانها و ساکنان آن که نزد من هستند و زمین هاى هفتگانه را در یک کفه گذاشته و لا اله الا الله را در کفه دیگرى بگذارند، لا اله الا الله سنگین تر از آنها خواهد بود.


ثواب زیاد لا اله الا الله

امام باقر (ع ) فرمودند: ثواب هیچ چیز بیشتر از گواهى به لا اله الا الله نیست ، زیرا خدا همتایى نداشته و در امر خود هیچ کسى با او شریک نیست .
+ نوشته شده در  جمعه ۸ آذر۱۳۹۲ساعت 22:35 PM  توسط ✿⊱فریبا✿⊱  | امام باقر (ع ) فرمودند: مؤ منى نیست که هنگام رویداد مصیبتى لا اله الا الله بگوید، مگر این که خداوند همه گناهانش را مى آمرزد، جز گناهان کبیره که انسان را جهنمى مى کند. و هرگاه در آینده به یاد آن مصیبت افتاده ، لا اله لا الله بگوید و خدا را حمد کند، خداوند تمام گناهانى را که در بین لا اله الا الله گفتن اول و دوم مرتکب شده است ، مى بخشد، جز گناهان کبیره را.+ نوشته شده در  جمعه ۸ آذر۱۳۹۲ساعت 9:2 AM  توسط ✿⊱فریبا✿⊱  | امام صادق (ع ) فرمودند رسول خدا (ص ) فرمودند: هیچ مسلمانى بلند نمى گوید لا اله الا الله مگر این که بى درنگ گناهانش زیر پاهایش مى ریزند، همان گونه که برگهاى درخت ، زیر آن مى ریزند+ نوشته شده در  پنجشنبه ۷ آذر۱۳۹۲ساعت 8:13 AM  توسط ✿⊱فریبا✿⊱  | 


دژ محکم الهى

وقتى که امام رضا (ع ) به نیشابور رسید، به هنگام حرکت به طرف ماءمون محدثان اطراف او را گرفته و گفتند: اى فرزند رسول خدا! از پیش ما مى روى و حدیثى نمى فرمایى که از آن استفاده کنیم ! حضرت که در کجاوه نشسته بودند، سر را از کجاوه بیرون آورده و فرمودند: از پدرم موسى بن جعفر (ع ) شنیدم که فرمود از پدرم جعفر بن محمد (ع ) شنیدم که فرمودند از پدرم محمد بن على (ع ) شنیدم که فرمودند از پدرم على بن الحسین (ع ) شنیدم که فرمودند از پدرم حسین بن على (ع ) شنیدم که فرمودند از پدرم امیر المؤ منین على بن ابى طالب (ع ) شنیدم که فرمودند از رسول خدا (ص ) شنیدم که فرمودند شنیدم که جبرئیل مى گفت : از خداى عزوجل شنیدم که فرمودند: لا اله الا الله پناهگاه من است ، کسى که وارد پناهگاه من شود از عذاب من ایمن است .


+ نوشته شده در  چهارشنبه ۶ آذر۱۳۹۲ساعت 8:14 AM  توسط ✿⊱فریبا✿⊱  | 


امام صادق (ع ) فرمود: عمل کسى که صد بار لا اله الا الله بگوید،

 برتر از اعمال سایر مردم در آن روز است ، مگر عمل کسى که بیش از این گفته باشد.+ نوشته شده در  سه شنبه ۵ آذر۱۳۹۲ساعت 8:0 AM  توسط ✿⊱فریبا✿⊱  |  از حضرت علی(ع) نقل شده است: «هر یک از شما که خواست ازدواج کند باید ابتدا دو رکعت نماز بخواند و در هر رکعت سوره ی فاتحةالکتاب و سوره ی یس را بخواند، وقتی که ازنماز فارغ شد بعد از حمد و ثنای پروردگار این گونه بگوید:

پروردگارا، همسری مهربان و بچه آور و شکرگزار و باغیرت به من عطا کن که اگر به او نیکی کردم شکرگزار باشد، و اگر به او بدی کردم مرا ببخشد، و اگر یاد خدا کردم مرا یاری کند، و اگر خدا را فراموش کردم مرا به یاد خدا بیندازد، و اگر از نزد او خارج شدم (اسرار و اموال و آبروی مرا) حفظ کند، و اگر بر او وارد شدم مرا خوشحال سازد، و اگر او را به کاری امر کردم مرا اطاعت کند، و اگر بر علیه او قسم خوردم (که او کاری را انجام دهد) او (آن کار را انجام داده) و مرا از آن قسم بریءالذمّه کند، و اگر بر او غضب کردم مرا راضی سازد. ای پروردگار صاحب جلال و اکرام، چنین همسری را به من ببخش! پس به درستی که من او را از تو خواسته¬ام و به من نمی رسد مگر آن چیزی که تو منت می گذاری و عطا می کنی.»

        

اللَّهُمَ‏ ارْزُقْنِي‏ زَوْجَةً صَالِحَةً وَدُوداً وَلُوداً شَكُوراً قَنُوعاً غَيُوراً إِنْ أَحْسَنْتُ شَكَرَتْ وَ إِنْ أَسَأْتُ غَفَرَتْ وَ إِنْ ذَكَرْتُ اللَّهَ تَعَالَى أَعَانَتْ وَ إِنْ نَسِيتُ ذَكَّرَتْ وَ إِنْ خَرَجْتُ مِنْ عِنْدِهَا حَفِظَتْ وَ إِنْ دَخَلْتُ عَلَيْهَا سُرَّتْ وَ إِنْ أَمَرْتُهَا أَطَاعَتْنِي وَ إِنْ أَقْسَمْتُ عَلَيْهَا أَبَرَّتْ قَسَمِي وَ إِنْ غَضِبْتُ عَلَيْهَا أَرْضَتْنِي يَا ذَا الْجَلَالِ وَ الْإِكْرَامِ هَبْ لِي ذَلِكَ فَإِنَّمَا أَسْأَلُكَ وَ لَا أَجِدُ إِلَّا مَا مَنَنْتَ وَ اَعْطَیْتَ

         

+ نوشته شده در  دوشنبه ۴ آذر۱۳۹۲ساعت 7:13 AM  توسط ✿⊱فریبا✿⊱  | رسول خدا (ص ) فرمود: هر کس بگوید: لا اله الا الله براى او در بهشت درختى کاشته مى شود از یاقوت سرخ ، که بُن آن از مُشک سفید برآمده ، و از عسل شیرین تر و از برف سپیدتر و از مشک خوشبوتر است
+ نوشته شده در  یکشنبه ۳ آذر۱۳۹۲ساعت 8:43 AM  توسط ✿⊱فریبا✿⊱  | در هر خانه اى قرآن خوانده شود و ذکر خداوند عزوجل گفته شود، برکتش ‍ افزون شود و فرشته ها در آن درآیند و شیاطین از آن دورى گزینند و براى اهل آسمان بدرخشد، چنان که ستاره هاى فروزان براى اهل زمین مى درخشند و هر خانه که در آن قرآن نخوانند و ذکر خدا نگویند، برکتش کم شود و فرشته ها از آن دورى گزینند و شیاطین در آن حاضر شوند.
+ نوشته شده در  جمعه ۱ آذر۱۳۹۲ساعت 23:42 PM  توسط ✿⊱فریبا✿⊱  | 
امام صادق (ع ) فرمودند: کسى که وقت رفتن به رختخواب صد بار لا اله الا الله بگوید، 

خداوند خانه اى در بهشت براى او مى سازد،

 و کسى که هنگام رفتن به رختخواب صد بار از خداوند آمرزش بخواهد، 

گناهان او مى ریزد همان گونه که برگ درخت مى ریزد.+ نوشته شده در  جمعه ۱ آذر۱۳۹۲ساعت 0:57 AM  توسط ✿⊱فریبا✿⊱  | 


از ابان بن تغلب از امام صادق (ع ) فرمود: اى ابان ، چون به کوفه رفتى ، این حدیث را روایت کن : هر کس که از روى اخلاص گواهى دهد که نیست شایسته پرستشى جز خدا، بهشت براى او واجب باشد.

ابان مى گوید: به او گفتم : راستش این است که از هر فرقه اى نزد من مى آیند، براى همه آنان این حدیث را روایت مى کنم ؟ حضرت فرمود: آرى ، اى ابان چون روز رستاخیز شود و خداوند همه اولین و آخرین را گرد آورد، خدا لا اله الا الله را از آنها بگیرد جز از کسى که بر این مذهب حق باشد.


ابى حمزه گوید: شنیدم که امام باقر (ع ) مى فرمود: هیچ چیز نیست که ثوابش بیشتر باشد از گواهى به اینکه بگوید: لا اله الا الله یعنى گواهى دهد به یگانگى خدا، به راستى که چیزى با خداوند عزّوجلّ برابر نیست و در هیچ امرى احدى با او شریک نیست .امام مهدی عج ؛

اَکْثِرُوا الدُّعاءَ بِتَعْجيلِ الْفَرَجِ، فَاِنَّ ذلِکَ فَرَجُکُمْ

براى تعجيل فرج بسيار دعا کنيد، که فرج شما در همان است
+ نوشته شده در  چهارشنبه ۲۹ آبان۱۳۹۲ساعت 23:50 PM  توسط ✿⊱فریبا✿⊱  | 


هر که غمت را خرید، عشرت عالم فروخت 

 با خبران غمت بی خبر از عالمند . . .رسول خدا (ص ) فرمودند: برترین ذکرها، 

ذکر لا اله الا الله و بالاترین شکرها گفتن الحمد لله مى باشد.
امام مهدی عج :

 يَحْبِسُنا عَنْهُمْ اِلاَّ ما يَتَّصِلُ بِنا مِمَّا نُکْرِهُهُ وَلا نُؤْثِرُهُ مِنْهُمْ

ما را از ايشان (شیعیان )‌دور نمى دارد، مگر آن دسته از کردارهاى آنان 

که مارا ناپسند و ناخوشايند است،  و از آنان روا نمى داريم


+ نوشته شده در  چهارشنبه ۲۹ آبان۱۳۹۲ساعت 0:15 AM  توسط ✿⊱فریبا✿⊱  | 
نذری زرشک پلو با مرغ دوستان وب معجزه 

که در روز تاسوعا توسط مژده جون و مادرش پخته و تهیه و پخش شدنذری حلیم دوستان در روز عاشورا که توسط مژده جون و مادرش پخته و تهیه و پخش گردید 

انشاالله مقبول درگاه حق قرار گرفته باشد و همه ی دوستان باصفا حاجت روا میشوند .
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه ۲۸ آبان۱۳۹۲ساعت 1:1 AM  توسط ✿⊱فریبا✿⊱  | امام مهدی عج :

اِنَّ اللَّهَ مَعَنا، فَلا فاقَةَ بِنا اِلى غَيْرِهِ، وَالْحَقُّ مَعَنا فَلَنْ يُوحِشَنا مَنْ قَعَدَ عَنَّا

خدا با ماست، وبا بودن او نيازى به ديگرى نداريم، وحق با ماست،

 واز اينکه کسى از ما روى گرداند ترس و وحشتى نداريمپاک شدن گناهان


رسول خدا (ص ) فرمودند: مؤ منى نیست که بگوید لا اله الا الله

 مگر این که گناهان کارنامه اش پاک شده و این عمل در کنار خوبى هاى همانند خود قرار مى گیرد.+ نوشته شده در  دوشنبه ۲۷ آبان۱۳۹۲ساعت 0:29 AM  توسط ✿⊱فریبا✿⊱  | 


روز سیزدهم محرم سال 61 هجری مجلس عمومی ابن زیاد برپاست. جشن پیروزی است و حاکم کوفه همه را به حضور می پذیرد اسیران جنگ هم حاضرند و سر بریده حسین در میانه مجلس است.

خانمی وارد مجلس شده که شکوه و متانتش از دیگر زن ها  متمایزیش کرده. ابن زیاد از نامش جویا می شود. می گویند زینب دختر علی است، خواهر حسین

ابن زیاد رو به زینب می کند:

ستایش خدا را كه شما خانواده را رسوا ساخت و كشت و نشان داد كه آنچه می‎گفتید دروغی بیش نبود.

زینب با آرامش ولی محزون پاسخ می دهد: 

"ستایش خدا را كه ما را به واسطه پیامبر خود گرامی داشت و از پلیدی پاك گردانید. جز فاسق رسوا نمی‎شود و جز بدكار، دروغ نمی‎گوید، و بد كار ما نیستیم بلكه دیگرانند‌ و ستایش مخصوص خداست".

ابن زیاد زخم هایش تازه می شود و خشمگین تر سخن می گوید:

"دیدی خدا با خاندانت چه كرد؟"

زینب حکیمانه و عارفانه پاسخ می دهد:

"ما رایت الا جمیلا! جز زیبایی ندیدم! آنان كسانی بودند كه خدا مقدّر ساخته بود كشته شوند و آنها نیز اطاعت كرده و به سوی آرامگاه خود شتافتند

و بزودی خداوند تو و آنان را (در روز رستاخیز) با هم روبرو می‎كند و آنان از تو، به درگاه خدا شكایت و دادخواهی خواهند كرد، اینك بنگر كه آن روز چه كسی پیروز خواهد شد، مادرت به عزایت بنشیند ای پسر مرجانه!"

ابن زیاد خشمگین و برافروخته است قصد کشتن دارد اما اطرافیان منع می کنند.تعادل روحی اش بر هم خورده و  آنچه در دل مکنون دارد بر زبان می راند:

"خداوند دلم را با كشته شدن برادر نافرمانت حسین و خاندان و لشكر سركش او شفا داد"

 زینب پاسخ می دهد:

"به خدا قسم مهتر مرا كشتی، نهال مرا قطع كردی و ریشه مرا در آوردی، اگر این كار مایه شفای توست، همانا شفا یافته‎ای."

هیچ پاسخی برای ابن زیاد نمانده خوار و حقیر و شده خوی وحشیگری اش نمایان گردیده ، باید کلامی بگوید تا عرصه  خالی نباشد ولی هیچ ندارد. ناچار می گوید: 

"این هم مثل پدرش علی سخن پرداز است؛ به جان خودم پدرت نیز شاعر بود و سخن به سجع می‎گفت."

زینب با مظلومیت می گوید:

زن را با قافيه پردازى چه كار؟ در پایان همین مجلس بود که ابن زیاد همه حقد و غضبش را با زدن چوب به لب ودندان حسین بن علی به نمایش گذاشت. آن لب ودندان هایی که زید بن ارقم در همان مجلس گواهی داد که بارها پیامبر ص آنها را بوسیده است.


+ نوشته شده در  یکشنبه ۲۶ آبان۱۳۹۲ساعت 8:9 AM  توسط ✿⊱فریبا✿⊱  | 


یا سیّد عابدین عالم

هر صفحه‌ای از صحیفه ی تو

بر زخم عمیق شیعه، مرهم

 

امام سجاد علیه السلام:

"براستى که دعا، بلا را برگرداند، آنهم بلاى حتمى را. دعا بلایى را که نازل شده 

و آنچه را نازل نشده دفع کند."

+ نوشته شده در  شنبه ۲۵ آبان۱۳۹۲ساعت 7:40 AM  توسط ✿⊱فریبا✿⊱  | 


http://atasheentezar.persiangig.com/%D8%B9%D8%A7%D8%B4%D9%88%D8%B1%D8%A7/new_folder/%DB%8C%D8%A7%20%D8%AD%D8%B3%DB%8C%D9%86%20%282%29.gif


امام مهدی عج :

اِتَّقُوا اللَّهَ وَ سَلِّمُوا لَنا، وَ رُدُّوا الْاَمْرَ اِلَيْنا، فَعَلَيْنا الْاِصْدارُ کَما کانَ مِنَّا الْايرادُ،

 وَلا تُحاوِلُوا کَشْفَ ما غُطِّى عَنْکُمْ.

از خدا بترسيد و تسليم ما شويد، و کار را بما واگذار نمائيد،

 و بر ماست که شما را از سرچشمه سيراب بيرون آوريم، 

چنانکه وارد کردن شما به چشمه توسط ما بوده است، 

و در پى کشف آنچه از شما پوشيده شده است نرويد.


http://atasheentezar.persiangig.com/%D8%B9%D8%A7%D8%B4%D9%88%D8%B1%D8%A7/new_folder/%D8%A7%D9%84%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%20%D8%B9%D9%84%DB%8C%DA%A9%20%DB%8C%D8%A7%20%D8%A7%D8%A8%D8%A7%20%D8%B9%D8%A8%D8%AF%D8%A7%D9%84%D9%84%D9%87.gif

واجب شدن بهشت

امام صادق (ع ) فرمودند: کسى که به هنگام مصیبت ، گفتن لا اله الا الله به او الهام شود، 

بهشت براى او واجب مى شود.+ نوشته شده در  جمعه ۲۴ آبان۱۳۹۲ساعت 8:42 AM  توسط ✿⊱فریبا✿⊱  | 

نیزه به سینه، تیر به دل، داغ بر جگر

در حنجرش شرار عطش، بر لبش دعاست

خونی که ریخت از گلوی تشنه ی حسین

خون خدای عزوجل، خون انبیاست

هفتاد و دو ذبیح که دیده به یک منا؟السلام ای وادی کربلا

السلام ای سرزمین پر بلا 

السلام ای جلوه گاه ذوالمنن 

السلام ای کشته های بی کفنادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه ۲۳ آبان۱۳۹۲ساعت 8:35 AM  توسط ✿⊱فریبا✿⊱  | 

مطالب جدیدتر
مطالب قدیمی‌تر